Hakkımızda

Express Villa Ege ve Akdeniz bölgesinde Kiralık Villa ve Kiralık Apart ilanlarının paylaşıldığı bir ilan sitesidir. Sadece yetki belgesine sahip olduğu mülkleri dönemsel olarak kiraya vermektedir. Tecrübeli, Genç ve Dinamik bir ekip tarafından kurulmuştur. Hızla gelişmekte olan villa kiralama sektörünü doğru ve güvenli hizmet anlayışı ile sürdürmekteyiz.

Tüm villa ve apart kiralama hizmetleri ”Express Villa Yachting Emlak A.Ş” adı altında sizlere kurumsal bir zeminde sunulmaktadır. Siz değerli misafirlerimize sadece villa kiralama alanında değil kiralamış olduğunuz villaya ulaşım aşamasında ihtiyacınız olan araç transferi, kiralık araç ve vb bir çok konuda firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Tüm bu hizmet faaliyetleri süresince express villa’nın kaliteli destek anlayışı her zaman sizlere kendini hissettirecektir.

Expressvilla.com internet sitesinde sizin için özenle seçilmiş en uygun kiralık villa ve apart ilanları paylaşılmaktadır. Bizim portföyümüzde bulunan ilanlar sadece bizim yetkimizde olan mülklerdir. Bu yüzden en uygun fiyat garantisiyle sizlere hizmet sunmaktayız.

Expressvilla.com üzerinden beğendiğiniz bir ilan için rezervasyon yapabilirsiniz.

Şirket Adı : Express Villa Yachting Emlak A.Ş
Şirket Adres : Göcek Mah. Çarşı Yolu Cad. No:27/2 Fethiye/Muğla/Türkiye
Mail : destek@expressvilla.com
Telefon : +90 541 282 3580